DCM Plzeň

EVA NETRHOVÁ

Je těžké se představit v tak krátkém textu, ale pokud bych chtěla sebe co nejlépe popsat/vystihnout, určitě bych použila tato slova: slepičky (a láska k nim), členka klubů vojenské historie, česneková pomazánka, velká rodina, swing, veselí, manžel, neúspěšná snaha o zero waste a ekologii celkově, černý humor. Tato slova by určitě měla shrnout základní obrázek o mé osobě! 😊

Pocházím z Tlučné, ale momentálně a nejspíš i natrvalo bydlím v Nýřanech. Mám velkou rodinu, což obnáší osm sourozenců, mě a mé rodiče. Právě teď mi táhne na 22. Zbožňuji čtyřicátá léta a jsem členkou dvou klubů vojenské historie (Tommy and Yankee a Army Nurse Coprs). Chovám s manželem slepičky, nejraději mám slepičky liliputky. Ráda vytvářím, maluji, kreslím, pletu a háčkuji, tohle a mnoho dalších věcí mě činí opravdu šťastnou!

Pokud jde o mou práci, přišla jsem k ní úplně nečekaně, vlastně jsem nevěděla do čeho se hrnu (šla jsem si jen postěžovat do sakristie Pavlovi F. a ten na nic nečekal a ihned mě vhodit do kola dění). Ale když už jsem se zde ocitla, nelitovala jsem jediné minuty. Moc mě naplňuje práce, kterou s celým týmem vytváříme a věřím v ní. Určitě jsem tu ráda pro všechny, kdo potřebují, tak se nebojte na mě s čímkoli obrátit. Klepejte, a pokud budu v kanceláři, bude vám otevřeno!